Kompleksowa obsługa

Corab powstał w 1991 roku. Dzięki pasji i wiedzy w produkcji elementów ze stali i aluminium, firma stała się liderem rozwiązań satelitarnych na świecie oraz największym w kraju producentem systemów mocowań paneli fotowoltaicznych. Obecnie działa w trzech branżach: fotowoltaice, satelitarnej oraz Hi-Fi. Dystrybuuje najlepsze rozwiązania sprawdzonych marek.

Trzy branże firmy Corab

Wspieramy inwestorów na każdym etapie inwestycji
od projektu po realizację i serwis.

Projekt

Wspólnie ustalamy koncept odpowiadający potrzebom Klienta. Po ustaleniu wszystkich szczegółów przedstawimy projekt instalacji oraz kosztorys. Skupiamy się na optymalizacji systemu tak, aby realizował określone cele i jednocześnie mieścił się w budżecie.

Realizacja

Od okablowania do zaprogramowania. Naszą pracę charakteryzuje terminowość i dbałość o każdy detal. Współpracujemy z architektami, ekipami budowlanymi, projektantami wnętrz, elektrykami i stolarzami.

Serwis

Obejmujemy opieką serwisową stworzone przez nas instalacje i zamontowany sprzęt. Posiadamy własny serwis pogwarancyjny sprzętu.

Formularz kontaktowy

Brak formularza do pokazania

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.