Kompleksowa obsługa

Corab Energy Sp. z o.o., dystrybuuje najlepsze rozwiązania w dziedzinie HiFi oraz systemów inteligentnych domów sprawdzonych marek.

Hi-Fi

Od lat zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych instalacji audio-video i systemów inteligentnego domu. Firma świadczy kompleksowe usługi od koncepcji, przez projektowanie do realizacji. Oficjalny dystrybutor produktów takich marek, jak: BOSE, DALI, DENON, FOCAL, MARANTZ, SONOS.
sklep internetowy

Wspieramy inwestorów na każdym etapie inwestycji
od projektu po realizację i serwis.

Projekt

Wspólnie ustalamy koncept odpowiadający potrzebom Klienta. Po ustaleniu wszystkich szczegółów przedstawimy projekt instalacji oraz kosztorys. Skupiamy się na optymalizacji systemu tak, aby realizował określone cele i jednocześnie mieścił się w budżecie.

Realizacja

Od okablowania do zaprogramowania. Naszą pracę charakteryzuje terminowość i dbałość o każdy detal. Współpracujemy z architektami, ekipami budowlanymi, projektantami wnętrz, elektrykami i stolarzami.

Serwis

Obejmujemy opieką serwisową stworzone przez nas instalacje i zamontowany sprzęt. Posiadamy własny serwis pogwarancyjny sprzętu.

Formularz kontaktowy

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.