Inteligentny dom

Inteligentny budynek zna Twoje potrzeby i spełnia oczekiwania. Wyobraź sobie, że przed Twoim powrotem z pracy system podniesie temperaturę w domu czy też zaparzy kawę.

Zarządzaj swoim domem z każdego
miejsca na świecie

Zobacz interaktywny dom

Sterowanie roletami, markizami, bramamiBezpieczeństwo i wygodaJednym kliknięciem otwierasz lub zamykasz żaluzje, bramy lub rolety, przy perfekcyjnym pozycjonowaniu i ustawieniu..
Panel sterowaniaWszystko pod kontroląSystem centralnego sterowania pozwala na kontrolę nad wszystkimi urządzeniami. Zarządzaj domem z urządzeń mobilnych gdziekolwiek jesteś.
Sterowanie oświetleniemTylko tam gdzie potrzebujeszSystem inteligentnego budynku włączy oświetlenie gdy tylko otworzysz drzwi lub automatycznie wyłączają światła gdy nikogo nie ma w pomieszczeniu.
CzujnikiSpokojny senDzięki czujnikom zadymienia, zalania, gazu, tlenku węgla system inteligentnego domu sam podejmie odpowiednie działania, na przykład zamknie główny zawór gazu i powiadomi odpowiednie służby.
Sterowanie temperaturąKlimat i atmosferaTo Ty decydujesz jak temperatura Ci najbardziej odpowiada. Woda w basenie może być gorąca a w sypialni może panować przyjemny chłód.
MonitoringBezpieczeństwoSprawdź co się dzieje w domu, kiedy Ty wypoczywasz na drugim krańcu świata. Sprawdź kto stoi przed bramą lub czy dzieci bezpiecznie bawią się w ogrodzie.
Sterowanie AGD, HI-FI, RTVCzas na relaksMożemy zaproponować CI dom, który włączy ulubiony kanał w telewizorze, uruchomi ekspres i zmywarkę. Sprawi, że ulubiona muzyka podążać będzie za Tobą po kolejnych pomieszczeniach domu lub w ogrodzie.

Komfort i wygoda

Dzięki inteligentnym systemom w swoim domu poczujesz się bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej. System w razie potrzeby uruchomi symulację obecność użytkowników i wyśle informację o naruszeniu wyznaczonej strefy. Dzięki czujnikom zadymienia, zalania, gazu, tlenku węgla, Inteligentny Dom sam podejmie odpowiednie działania.

Bezpieczeństwo

Dzięki inteligentnym systemom w swoim domu poczujesz się bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej. System w razie potrzeby uruchomi symulację obecność użytkowników i wyśle informację o naruszeniu wyznaczonej strefy. Dzięki czujnikom zadymienia, zalania, gazu, tlenku węgla, Inteligentny Dom sam podejmie odpowiednie działania.

Zarządzanie energią

System inteligentnego budynku zmniejszają temperaturę podczas nieobecności domowników, czy automatycznie wyłączają światła gdy nikogo nie ma w pomieszczeniu. To w istotny sposób zredukuje koszt utrzymania domu.

Systemy alarmowe

Dzięki inteligentnym systemom w swoim domu poczujesz się bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej. System w razie potrzeby uruchomi symulację obecność użytkowników i wyśle informację o naruszeniu wyznaczonej strefy. Steruj systemem alarmowym przez urządzenie mobilne.

Proste sterowanie i programowanie

Steruj w pełni automatyką domową przez swoje urządzenie mobilne. Otwórz lub zasłoń rolety, otwórz/zamknij bramę, zapal/zgaś światło, włącz/wyłącz ogrzewanie i wiele innych.

Systemy fotowoltaiczne

Corab jest producentem systemów fotowoltaicznych oraz dystrybutorem najlepszych rozwiązań z branży. Zainwestuj i produkuj prąd ze słońca. Zmniejsz koszty i zadaj o środowisko.

Darmowa wycena

Dzięki czujnikom zadymienia, zalania, gazu, tlenku węgla, Inteligentny Dom sam podejmie odpowiednie
działania, na przykład zamknie główny zawór wody lub gazu.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.